Студенти ДНМУ долучилися до інформаційно-патріотичного заходу до Дня Соборності України

Сьогодні, 20 січня, студенти стоматологічного та медичного факультетів стали учасниками бесіди, присвяченої темі Дня Соборності України, зокрема, історичним фактам про об’єднання УНР і ЗУНР та ідеї соборності, яка стала однією із ключових для державотворення.

На заході студенти медичного факультету виступили з доповіддями, у яких детально розглянули питання становища українських земель у різні історичні періоди, побудови української державності, передумов та наслідків Акту Злуки. Окрім того, приділили увагу сучасному святкуванню Дня Соборності, традиціям та звичаям, які супроводжують це свято.

Організатором зустрічі став заступник декана медичного факультету № 3 з виховної роботи Анатолій Сустрєтов. На заході також були присутні завідувачка кафедри мовних та гуманітарних дисциплін #1 медичного факультету #3 Олена Самойленко, деканка стоматологічного факультету Наталя Яковлєва та викладачі стоматологічного та медичного факультетів.