Тематичне навчання для лікарів Донецької області, яке провели викладачі клінічних кафедр університету

На базі КНП «ЦПМСД №1» Краматорської МР, за сприянням КЗОЗ «Інформаційно-аналітичний центр медичної статистики Донецької області» та на базі КНП «Обласна лікарня інтенсивного лікування», м. Маріуполь (відділ Телемедицини) в період з 23 листопада по 6 грудня 2021 року викладачами клінічних кафедр ДНМУ в режимі on-line було проведено п’ять семінарів та науково-практичну конференцію тематичного навчання для медичних працівників, залучених до надання допомоги пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19. Лікарі-слухачі отримали сертифікати учасників.

Для тих медпрацівників, які не мали змоги бути учасниками семінарів в on-line режимі, але бажають прослухати доповіді, надаємо посилання на youtube (також на сайті КЗОЗ ІАЦМС https://medstatdon.dn.ua):

Тематичне навчання «Актуальні питання діагностики та лікування коронавірусної хвороби COVID-19» (посилання на youtube)

1. 11.2021 року «Діагностика та лікування коронавірусної хвороби у дітей» Доповідачі Самойленко І.Г., Яковенко Д.В.

1. 11.2021 року «Сучасні підходи до діагностики та інтенсивної терапії ускладнень коронавірусної хвороби COVID-19 на догоспітальному етапі та в умовах стаціонару» Доповідачі Нестеренко О.М., Остріжна К.І.

1. 11.2021 року «Діагностика та лікування хворих коронавірусною хворобою. Помилки на амбулаторному етапі» Доповідачі Куницька О.С., Шаповалова Г.С.

Тематичне навчання «Діагностика та лікування ускладнень коронавірусної хвороби. Вакцинація: організація та допомога при ускладненнях»

1. 12.2021 року «Діагностика та лікування уражень легенів при COVID-19. Вакцинація: від організації до надання допомоги при ускладненнях» Доповідачі Жданюк Ю.І., Козинська І.А.

1. 12.2021 року «Ускладнення та реабілітація при коронавірусній хворобі» Доповідачі Сокрут В.М., Панченко Т.М.

1. 12.2021 року «Маршрутизація пацієнтів та надання екстреної медичної допомоги на догоспітальному етапі хворим на коронавірусну хворобу COVID-19»