Тимчасова релокація НДІТО у зв’язку з російською агресією проти України

Урсол Григорій Миколайович, Климовицький Володимир Гарійович, Климовицький Роман Володимирович
Урсол Григорій Миколайович, Климовицький Володимир Гарійович, Климовицький Роман Володимирович

Згідно наказу № 599 від 09.04.2022 Міністерства охорони здоров’я України, Науково-дослідницький інститут травматології та ортопедії, як невід’ємна частина Донецького національного медичного університету був переміщений до міста Кропивницький. Місцем релокації став багатопрофільний медичний заклад “Лікарня Святого Луки”.

“Лікарня Святого Луки” є багатопрофільним лікувально-діагностичним, навчально-науковим та реабілітаційний комплексом, який був утворений у 2007 році Григорієм Миколайовичом Урсолом – заслуженим лікарем України, кандидатом медичних наук, доцентом кафедри торакоабдомінальної хірургії ХМАПО, лектором Європейської асоціації торакальних хірургів.

Завдяки плідній та оперативній співпраці керівництва університету, інституту, області, міста та лікарні була налагоджена робота фахівців з мікрохірургії, хірурги кисті, дитячої травматології, ортопедії та травматології, ендопротезування суглобів, нейрохірургії, вертебрології на 1000метрів приміщень установи.

Науково-дослідницький інститут травматології та ортопедії Донецького національного медичного університету і надалі буде робити все заради Перемоги України у цій безпрецедентній війні!

Call Now Button