1. Наказ МОН України про утворення спеціалізованої вченої ради
  2. Наказ ДНМУ про утворення спеціалізованої вченої ради

Інформація про прийняття дисертації до розгляду

Спеціалізована вчена рада ДФ 11.600.004 прийняла 16 квітня 2021 року до розгляду дисертацію аспіранта (заочна форма навчання) кафедри стоматології №1 Донецького національного медичного університету Романа Олега Богдановича «Особливості проведення відновлення зубів реставраційними матеріалами світлового затвердіння» на здобуття ступеня доктора філософії в галузі знань 22 Охорона здоров’я за спеціальністю 221 Стоматологія.

Науковий керівник: д. мед. н., професор Удод Олександр Анатолійович, професор кафедри стоматології №1 Донецького національного медичного університету.

Анотація Роман О. Б. 03.06.2021

Інформація про призначення дати захисту дисертації

Спеціалізована вчена рада ДФ 11.600.004 Донецького національного медичного університету повідомляє, що захист дисертації аспіранта кафедри стоматології №1 (заочна форма навчання) Донецького національного медичного університету Романа Олега Богдановича на тему: «Особливості проведення відновлення зубів реставраційними матеріалами світлового затвердіння» на здобуття ступеня доктора філософії в галузі знань 22 Охорона здоров’я за спеціальністю 221 Стоматологія відбудеться 04 червня 2021 року о 1300 за адресою: 84331, Донецька обл., м. Краматорськ, бул. Машинобудівників, 39, ауд. 2335.

dysertacziya-roman-o.-b.-03.06.2021-1