Інформація про прийняття дисертації до розгляду

Спеціалізована вчена рада ДФ 11.600.001 прийняла 16 березня 2021 року до розгляду дисертацію аспіранта кафедри стоматології №1 (заочна форма навчання) Донецького національного медичного університету Помпія Олександра Олександровича «Оптимізація конструкції адгезивних мостоподібних протезів для відновлення цілісності зубних рядів» на здобуття ступеня доктора філософії в галузі знань 22 Охорона здоров’я за спеціальністю 221 Стоматологія.

Науковий керівник: д. мед. н., професор Удод Олександр Анатолійович, професор кафедри стоматології №1 Донецького національного медичного університету.

Анотація Помпій О. О.

Інформація про призначення дати захисту дисертації

Спеціалізована вчена рада ДФ 11.600.001 Донецького національного медичного університету повідомляє, що захист дисертації аспіранта кафедри стоматології №1 (заочна форма навчання) Донецького національного медичного університету Помпія Олександра Олександровича на тему: «Оптимізація конструкції адгезивних мостоподібних протезів для відновлення цілісності зубних рядів» на здобуття ступеня доктора філософії в галузі знань 22 Охорона здоров’я за спеціальністю 221 Стоматологія відбудеться 09 квітня 2021 року о 1445, за адресою: 84331 Донецька обл.,       м. Краматорськ бул. Машинобудівників, 39, ауд. 2335.

ДИСЕРТАЦІЯ ПОМПІЙ О.О. (2)