14.08.2022 року Маріупольці навчалися у Кропивницькому рятувати людей! Вони долучилися до курсу «Екстренна медична допомога в умовах воєнного часу» Донецького національного медичного університету

Розбиралися з основними моментами надання медичної допомоги, практикувалися на манекенах та дізналися життєво необхідну інформацію, яка може врятувати.

🔥Студент 6 курсу медичного факультету №2, інструктор з першої допомоги, та тактичної медицини Станіслав Лисенко допомагав маріупольцям освоїти корисні та важливі навички. Розглядали, які медикаменти можуть бути у нагоді. Звичайно, не обійшлося без метафор та фактів. Наприклад:

“Американські медики вважають, що пісня Bee Gees – Stayin’ Alive (1977) – ідеальний акомпанемент для непрямого масажу серця. Ритм композиції – 103 удари на хвилину, а рекомендована частота натискань на грудну клітину при кардіо-легеневій реанімації – 100 на хвилину”.

❤️ Вміння надавати допомогу – сотні врятованих життів. Дякуємо нашим друзям, що влаштовують такі майстер-класи для наших людей з “ЯМаріуполь”. Завдяки вам зможемо захистити себе та допомогти іншим!

Джерело

Call Now Button