Захід був організований уповноваженою особою ДНМУ із захисту державної мови Юлією Сердюченко за підтримки студентського самоврядування. Із вітальним словом звернулася до учасників зустрічі в. о. ректора, професорка Майя Єрмолаєва.
Вирішували мовні задачі, згадували норми сучасної української літературної мови, обговорювали зміни за новим правописом і просто спілкувалися.
Активно відповідали та брали участь в обговорені як здобувачі освіти, так і співробітники вишу. Зустріч була безпосередньою, невимушеною та легкою.



