27-го лютого 2021-го року Донецький національний медичний університет у місті Краматорську вже вдруге цьогоріч відчинив свої двері для майбутніх абітурієнтів та їх батьків

27-го лютого 2021-го року Донецький національний медичний університет у місті Краматорську вже вдруге цьогоріч відчинив свої двері для майбутніх абітурієнтів та їх батьків. Першим привітав шановних гостей проректор із науково-педагогічної та виховної роботи доктор медичних наук, професор Герасименко О. І., ознайомивши аудиторію слухачів із 90-річною історією університету, матеріально-технічною базою вишу, науковими і творчими здобутками викладачів та студентів.

Окрім вищезазначених аспектів майбутні студенти отримали інформацію щодо умов цьогорічного вступу з детальним описом наявних спеціальностей та подальших можливостей працевлаштування. До вступного вітального слова було також запрошено в. о. декана фармацевтичного факультету доцента Гуторова О. І. та відповідального секретаря Приймальної комісії асистента кафедри реабілітаційної та спортивної медицини Іващука І. П.. Захід проходив як в очному форматі, так і в режимі онлайн-трансляції на платформі Google Meet, об’єднавши понад сотню вступників.

Вже традиційно опісля офіційної частини зустрічі стартувала цікава екскурсійна програма. Відповідно до карантинних вимог усіх присутніх було об’єднано в невеликі групи. Однією з локацій був анатомічний клас, де завідувач кафедри анатомії Дубина С. О. візуалізував уявлення майбутніх абітурієнтів про будову людського тіла, продемонструвавши учасникам дійства неймовірний матеріально-технічний потенціал кафедри. У симуляційній залі гості ознайомилися з інтерактивними манекенами, здатними імітувати різноманітні патологічні стани задля якісного навчання майбутніх фахівців.

В аудиторії кафедри патологічної анатомії, судової медицини та гістології гостей зустрів Герасименко О. І., запропонувавши поринути у мікросвіт препаратів, ознайомивши аудиторію з мікроскопічним базисом патологічних процесів. Нагадаємо, що Донецький національний медичний університет запрошує на навчання всіх, хто має безмежне бажання опанувати найтонші аспекти медичного мистецтва!

Call Now Button