Актуально про актуальне

Актуально про актуальне, ДоннмуЗ 11 травня по всій країні відбулося пом’якшення карантинних заходів протидії розповсюдження COVID-19. Літні майданчики ресторанів та кафе, салони краси, магазини з продажу непродовольчих товарів, парки, сквери, бібліотеки та музеї відкрили свої двері для усіх відвідувачів, котрі мають індивідуальні засоби захисту. Чи означає це, що відтепер звичайні прогулянки стали більш безпечними? Наразі статистика епідемічної ситуації в Україні все ще відмічає приріст захворюваності. Лідером з-поміж адміністративних одиниць країни є Київ, у якому, за даними ЦГЗ, станом на 9-00 12 травня офіційно зареєстровано 1930 випадків, левова частина хворих – медичні працівники.

На передовій у запеклій війні з небезпечною інфекцією знаходяться і студенти Донецького національного медичного університету. Студент 5 курсу Лупало Денис один із них. Праціючи фельдшером швидкої медичної допомоги у місті Київ, він неодноразово надавав допомогу хворим на коронавірусну інфекцію, більшість з яких потребували інтенсивної терапії. “Рятуючи життя людей, у котрих недуга відбирає сили до останнього ледь чутного подиху, насправді розумієш цінність протиепідемічних заходів”, – зауважив Денис.

Не залишайте місця самоізоляції без нагальної потреби, користуйтеся засобами індивідуального захисту, бережіть себе та своє здоров’я!

 

Call Now Button