Благодійний проєкт для військових ООС та жителів сірої зони від студентів та викладачів стоматологічного факультету

Благодійний проєкт для військових ООС та жителів сірої зони від студентів та викладачів стоматологічного факультетуЗ 18 по 21 жовтня 2020-го року студенти 5-го курсу Донецького національного медичного університету, під кураторством в.о. декана стоматологічного факультету Яковлевої Наталії Миколаївни, надавали стоматологічну допомогу військовим ООС і жителям сірої зони на доброчинних волонтерських засадах.

Благодійний проєкт заснований у населеному пункті Карлівка (Донецької області) спілкою стоматологів України, де працюють лікарі зі всієї країни. Студенти ДНМУ другий рік беруть участь у цьому волонтерському проєкті, допомагаючи лікарям, які працюють на сучасному стоматологічному обладнанні. Наші студенти 5 курсу: Єряшева Ірина та Каряка Євгеній — самовіддано працювали та отримали подяку від лікарів з Києва та військовослужбовців.

Велика подяка Ященко Ігорю, який організовує цю роботу та сприяє покращенню якості стоматологічної допомоги військовослужбовцям. Дана акція є не лише гарною можливістю для стажування майбутніх фахівців стоматологічного профілю, а й сприяє покращенню якості медичної допомоги населенню даних регіонів.

Call Now Button