«Чудові майбутні лікарі»: За роботу «на передовій» студентам ДНМУ дякує колектив ЦМЛ Кропивницького

У Кропивницькому студенти другого медичного факультету ДНМУ працюють у Центральній міській лікарні, що визначена опорною для надання медичної допомоги хворим на коронавірус. Тут почали приймати перших хворих, і ще навесні студенти долучилися до роботи у «червоній зоні».

Таку самовідданість цінує керівництво лікарні та міського управління охорони здоров’я. На адресу деканату медичного факультету №2 надійшов лист подяки від головного лікаря ЦМЛ Олександра Артюха.

Адміністрація та весь колектив комунального некомерційного підприємства «Центральна міська лікарня» Міської ради Кропивницького висловили щиру вдячність студентам медичного факультету №2 за сумлінну працю, душевне та доброзичливе ставлення до кожного пацієнта.

Юнаки та дівчата не змогли лишитися осторонь та прийшли на допомогу працівникам закладу, який є опорним з надання медичної допомоги хворим на гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом  SARS-CoV-2 (COVID-19).

Вони працювали майже цілодобово у бригадах з надання медичної допомоги хворим на коронавірусну інфекцію (робота з використанням ЗІЗ, виконання призначень лікаря, догляд за важкохворими, а деякі протягом 14 діб працювали у бригадах для надання медичної допомоги хворим у інфекційному відділенні інтенсивної терапії). «Їхня підтримка під час пандемії свідчить про те, що вони чудові майбутні лікарі. Ми раді, що в їхній особі знайшли чуйних, небайдужих, професійних майбутніх висококваліфікованих спеціалістів», – зазначають медичні працівники.

У лікарні високо цінують внесок у надання цілодобової медичної допомоги хворим на гостру респіраторну хворобу спричинену коронавірусом  SARS-CoV-2 (COVID-19) наступних студентів: Круц Родіон Ігорович, Нікулін Віктор Анатолійович, Бурковська Дар’я Анатоліївна, Терещенко Марія Сергіївна, Кононенко Іван Сергійович, Кузьма Євгенія Олександрівна, Карлова Аліна Сергіївна, Шібістий Денис Петрович, Шульга Дмитро Сергійович, Макєєва Єлизавета Олегівна, Базілєв Олександр Сергійович.

Студенти ДНМУ під час епідемії працюють і в інших обласних та міських лікувальних закладах. Переконані, що свого часу зробили правильний вибір, якщо вже на 3 – 5 курсах їх не відлякала невідомість, агресивне захворювання та праця на межі людських можливостей.