Церемонія посвяти в студенти Донецького національного медичного університету 2021 року у місті Краматорськ

31 серпня 2021 року відбулася урочиста посвята першокурсників у велику лікарську сім’ю Донецького національного медичного університету. Цього року близько двохсот п’ятидесяти майбутніх лікарів зробили одне з найважливіших рішень у своєму житті – стали на шлях здобуття медичної освіти.

Відкрив церемонію своєю промовою заслужений діяч науки і техніки України, доктор медичних наук, професор та ректор Донецького національного медичного університету Петро Геннадійович Кондратенко, саме його слова стали для слухачів першими словами почутими у ранзі студента.

Одразу за ним слово отримав і перший проректор з научно-педагогічної роботи, доктор медичних наук, професор Герасименко Олександр Іванович, він запевнив, що з боку університету буде прикладено максимально зусиль щоб здобувачі освіти мали усі можливі умови для якісного навчання.

До привітань також долучились і інші представники alma mater: в.о. декана 1-го медичного факультету, кандидат медичних наук, доцент Кліманський Руслан Петрович, в.о. декана стоматологічного факультету Яковлева Наталія Миколаївна, декан факультету інтернатури та післядипломної освіти Баличевцева Ірина В’ячеславівна та проректор з науково-педагогічної і наукової роботи Чернишова Ольга Євгенівна.

У цей день, всі вони побажали легкого та сумлінного навчання та найважливіше – щоб все це було в радість. А щоб формалізувати вступ першокурсників до нашого медичного братства, їм були передані залікова книжка і ключ від університету та дверей до знань, що відкрились для них у цей день. І нарешті, останній штрих до завершення посвяти – традиційне одягання білих халатів і виконання гімну Донецького національного медичного університету завершили цю урочисту подію і дали зелене світло для усіх хто сьогодні вирішив стати лікарем у Краматорську.

Бажаємо наснаги та нехай життя завжди вас підтримує! А ми будемо поруч 💗

Call Now Button