Студенти медичного факультету № 2 разом із завідувачкою кафедри мовних га гуманітарних дисциплін Оленою Самойленко обговорили виклики сучасної освіти та шляхи їх подолання. Студенти бачать ефективного викладача не просто джерелом знань, але й відкритою особистістю, яка готова не тільки навчати, але й навчатися кожного дня, яка дослуховується до думки студентів та їх бажань. Здобувачі також мали змогу пройти тренінг з поліпшення комунікативних навичок.
Отже, вітаємо всіх зі святом та бажаємо, щоб очікування викладачів та студентів якнайчастіше збігалися, а проблем з комунікацією було якнайменше! Зі святом!

