День відкритих дверей у Донецькому національному медичному університеті

Цієї суботи, 30 листопада, у стінах Краматорського філіалу Донецького національного медичного університету відбувся урочистий захід – День відкритих дверей, який зібрав чимало майбутніх студентів та їх батьків.

img 9433Метою дійства була інформативність та мотивація абітурієнтів щодо вступу, навчання та обраної професії. Зачином події став яскравий концерт від талановитих студентів університету. Офіційну частину презентував виконуючий обов’язки ректора Донецького національного медичного університету, доктор медичних наук, професор – Олександр Іванович Герасименко. Познайомивши гостей з історію, студентським життям, науковою, творчою та спортивною діяльністю вишу, Олександр Іванович також розповів про переваги і перспективи лікарської практики та безмежні можливості працевлаштування випускників, передавши естафету мотиваційного слова керівництву стоматологічного та фармацевтичного факультетів.

Епілогом став виступ представника приймальної комісії – Семенова Антона Сергійовича, котрий надав корисну інформацію щодо особливостей цьогорічного ЗНО та правил вступної кампанії. Надалі, усі бажаючі мали унікальне запрошення долучитися до цікавої екскурсії кафедрами анатомії ; патоморфології, гістології та судової медицини, симуляційною залою, відвідати пізнавальну вступну лекцію та працювати зі справжніми мікроскопами і мікропрепаратами.

Ласкаво просимо до університетської сім’ї усіх, хто бажає поєднати своє життя з людяною та гідною професією!

Call Now Button