ДНМУ надає можливість рухатись вперед

Студент третього курсу другого медичного факультету Донецького національного медичного університету Едуард МахиняСтудент третього курсу другого медичного факультету Донецького національного медичного університету Едуард Махиня розповів, що дає навчання та до чого готуватись майбутнім студентам.

Під час епідемії COVID-19 Едуард разом з іншими студентами не лише продовжував навчання в умовах карантину, а й працював на стаціонарі Центральної міської лікарні №1, про що йшлося у попередніх публікаціях.

До медичного університету вступив на другий курс, після закінчення медколеджу ім. Мухіна.
Згадує, що зацікавився хімією та біологією під час навчання в Михайлівському НВО Олександрівського району. «Було дуже багато уроків хімії, і наприкінці 11 класу я підсумував, чи достатньо добре орієнтуюсь у цих предметах. Так вийшло, що найкраще я знав хімію та біологію», – каже він.

Склав ЗНО з цих предметів і вже потім вирішив, що на навчанні у медичному коледжі не зупиниться та хоче розвинути свої знання і за декілька років вступити до університету.
ДНМУ обрав через комфортну вартість навчання, зручне розташування. До того ж, є можливість спілкуватися з іноземними студентами та розвивати свій рівень англійської.
Готуватись радить до того, що доведеться наполегливо працювати над собою, боротися з лінню, до емоційних і фізичних навантажень. Разом з тим, студенти мають змогу працювати у лікарнях міста, але доведеться дисциплінувати свій графік.

Навчання легкою проглянкою не вважає. «Це плідна праця, але я знаю до чого я йду, тому тільки вперед», – переконаний Едуард Махиня.

Call Now Button