ДНМУ презентували в ефірі Суспільного телебачення

ДонНМУ, Суспільного телебаченняЯких змін зазнала вступна кампанія-2020 через карантин, чого очікувати цьогорічним абітурієнтам та про умови навчання у Донецькому національному медичному університеті розповів в ефірі програми «Ранкова кава» на Суспільному.Кропивницький декан медичного факультету №2 Петро Сидоренко.

Під час основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання глядачів знайомлять з вишами обласного центру, тож настала черга розмови у прямому ефірі про ДНМУ.

Петро Іванович зазначив, що через карантин та зміщення строків проведення ЗНО змінилися терміни початку вступної кампанії і вона триватиме до середини жовтня. Тож початок навчального року буде дещо відтермінований.
Випускники шкіл подаватимуть документи лише в електронному вигляді. Абітурієнти, які вступають на другий курс після медичного коледжу, складуть фаховий письмовий іспит та особисто подадуть документи.

МОН були встановлені порогові бали для вступників у медичні заклади вищої освіти: з профілюючих предметів прохідний бал становить не менше 150. Це предмети на вибір хімія/біологія та математика/фізика.

Щодо умов навчання, то з третього курсу студенти ДНМУ навчаються на клінічних базах. У лікувальних закладах Кропивницького працюють 13 клінічних баз. Це обласні та міські заклади. Впродовж вивчення теоретичних дисциплін студенти відвідують бібліотеку ДНМУ та користуються інтерактивним обладнанням.

Після закінчення медичного факультету випускники отримають диплом лікаря загальної практики. Після інтернатури є можливість пройти резидентуру у лікувальних закладах та обрати вузьку спеціалізацію. Працює стоматологічний факультет, де можна здобути одну з найзатребуваніших професій.

Тож усі, хто хоче пов’язати своє життя з медициною, можуть обирати ДНМУ.