Global Money Week (Всесвітній тиждень грошей)

Global Money Week (Всесвітній тиждень грошей) – це цикл освітніх заходів для дітей та молоді в сфері фінансової обізнаності, що одночасно проводяться з 2012 року в Україні та понад 170 країнах світу з ініціативи Організації економічного співробітництва та розвитку. Цього року Україна увосьме святкуватиме Global Money Week.

Національний банк України, як представник України в Міжнародній мережі фінансової освіти Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) та член Міжнародної робочої групи Global Money Week при ОЕСР, є офіційним координатором заходів Global Money Week 2021 в Україні. НБУ інформує учасників у середині країни та подає звіт ОЕСР про результати проведення інформаційної кампанії в Україні.

Заплановані заходи з нагоди святкування Global Money Week 2021 в Україні:

  • заходи для школярів: 15-21 березня;
  • заходи для студентів: 22-28 березня.

Як закладу освіти приєднатися до святкування Global Money Week 2021?

Про участь у міжнародній інформаційній кампанії з підвищення фінансової обізнаності дітей і молоді необхідно попередити заздалегідь, заповнивши до 09 березня 2021 року форму учасника Global Money Week 2021:

Передбачено два формати участі в Global Money Week: https://docs.google.com/forms/

  1. провести заходи самостійно на базі свого навчального закладу;
  2. долучитися разом із школярами та/або студентами до заходів, що організовують інші установи.

Рекомендовано поєднання обох форматів святкування.

З програмою заходів Національного банку України для школярів і студентів, навчальними матеріалами та ідеями заходів для самостійного святкування Global Money Week 2021 можна ознайомитися на тематичному мікросайті https ://events .bank.gov.ua/gmw2021/

За новинами перебігу інформаційної кампанії Global Money Week 2021 слідкуйте на сторінці Національного банку з фінансової обізнаності у Facebook – Financial Literacy Ukraine (Фінансова грамотність в Україні).

Відповідальна особа з питань проведення інформаційної кампанії Global Money Week 2021 в Україні – головний експерт управління зв’язків з громадськістю та фінансової обізнаності Національного банку України Олена Тригуб, моб. 067 255 44 68, Email: olena.tryhub@bank.gov.ua.

Call Now Button