Інформаційний захід «Як підготувати успішну проектну пропозицію у рамках програми «Горизонт Європа»

21 квітня 2021 о 11.00 – 13.30 (за київським часом) Європейська Комісія проводить інформаційний захід «Як підготувати успішну проектну пропозицію у рамках програми «Горизонт Європа». Для участі необхідна попередня реєстрація за посиланням: https://cutt.ly/Ac508s6

На заході буде розглянуто:

  • 10:00 Презентація, порядок денний
  • 10:10 Новий підхід Key Impact Pathways
  • 10:40 Відкрита наука (Open Science)
  • 11:10 Тендерний вимір (Gender dimension)
  • 11:40 Взаємодія, співпраця та комунікація
  • 12:10 Принцип “Do no significant harm”
  • 12:30 Завершення сесії

Програма заходу за посиланням (https://cutt.ly/wc52Y8K).

Довідково:

Рамкова програма Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт Європа» (2021-2027) – це найбільша програма ЄЄ з фінансування науки та інновацій із загальним бюджетом понад 90 мільярдів євро. Участь у програмі «Горизонт Європа» дозволяє використовувати європейські інструменти конкурсного фінансування та надання грантової підтримки; забезпечує умови для проведення спільних досліджень з країнами-членами ЄЄ; надає доступ до дослідницької інфраструктури країн-членів ЄЄ та сприяє розбудові матеріально-технічної бази в Україні.

Проект із розвитку інноваційного підприємництва “GIST Innovates Ukraine” запрошує Вас взяти участь у акселераційній програмі, що працює за методологією Lean Startup – концепції створення компаній, розробки і виведення на ринок нових продуктів і послуг, що заснована на таких поняттях, як науковий підхід до менеджменту стартапів, ітеративний випуск продуктів для скорочення циклу розробки і підтримки зворотного зв’язку з клієнтами. Використовуючи цей підхід, компанії можуть проектувати продукти і послуги, які б відповідали очікуванням і потребам клієнтів без необхідності великого обсягу фінансування на початкових етапах.

Протягом десяти тижнів представники наукової спільноти та бізнесу матимуть змогу отримати доступ до інформаційних ресурсів і менторської підтримки для розвитку стартап ініціатив. Реєстрація на програму триватиме з 15 березня до 1 травня 2021 р. за посиланням: https://bit.ly/3btyQwi.

Ця програма підходить для громадян України, які займаються науковою, науково-технічною та інноваційною діяльністю. Запрошуються українські команди, що складаються з трьох осіб та розробляють технології в університетах, наукових установах, інкубаторах, акселераторах або промисловому секторі.

Довідково:

Програма “Глобальні інновації через науку та технології” (GIST) – глобальний інноваційний проект науково-технічних ініціатив, створений з метою забезпечення інноваторів відповідними тренінгами, надання менторської підтримки та додаткових ресурсів, необхідних для виведення на ринок результатів лабораторних досліджень. Програма GIST реалізується за підтримки Бюро з питань океанів і міжнародної політики у сфері екології та науки Державного департаменту США й уже здійснювалася в деяких країнах, недостатньо представлених на світовому ринку наукоемких розробок, зокрема, у Північній Македонії, Киргизстані та інших.

Call Now Button