Крок-2 в умовах карантинних обмежень

Минулої п’ятниці, 12 червня, у стінах Донецького національного медичного університету майбутні випускники медичного, фармацевтичного та стоматологічного факультетів складали ліцензійний інтегрований іспит “Крок 2”.

Хвилюючий і водночас довгоочікуваний момент на шляху до омріяного диплому. Оскільки наразі епідемічна ситуація в Україні щодо COVID-19 вносить власні корективи стосовно проведення масових заходів, цьогорічних іспитників чекала низка нових правил. Дві зміни, соціальне дистанціювання, засоби індивідуального захисту, антисептики, обов’язковий огляд та термометрія – це далеко не увесь список протиепідемічних заходів задля нівелювання ймовірної небезпеки.

Час іспиту і кількість завдань були також дещо змінені. Порушення як академічного, так і епідеміологічного характеру під час підготовки та проведення екзамену не виявлені. Окрема подяка за організацію, контроль та виконання усіх аспектів цьогорічного ліцензійного інтегрованого іспиту “Крок 2” висловлюється: в. о. проректора з АГР та економіки Дідіченку Д. І., в. о. декана медичного факультету Кліманському Р. П., асистенту кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Северину С. П., асистенту кафедри організації вищої освіти, управління охороною здоров’я та гігієни Костецькому І. В., в. о. декана фармацевтичного факультету Гуторову О. І., в. о. декана стоматологічного факультету Яковлевій Н. М., завідувачу кафедри анатомії людини Дубині С. О., асистенту кафедри загальної та дитячої хірургії Нгуєну Н. Л., а також – співробітникам деканатів та ініціативним студентам.