Лекція щодо запобігання коронавірусу

12 березня в Донецькому національному медичному університеті на кафедрі мовних та гуманітарних дисциплін #2 за підтримки Кіровоградської обласної організації Товариства Червоного Хреста України було проведено захід із метою поширення інформації про коронавірус.

Насьогодні проблема поширення коронавірусу є нагальним питанням. Проведений захід був спрямований на інформування студентів щодо визначення поняття коронавірусу, ознайомлення з його основними симптомами, способами зараження, порівняння з іншими вірусними інфекціями, окреслення шляхів запобігання зараження. Захід був сприйнятий студентами позитивно, було висловлене бажання й надалі брати участь у подібних заходах.

Організатори заходу – завідувач кафедри мовних та гуманітарних дисциплін #2, Ігнатьєв Віталій Аркадійович та викладач кафедри мовних та гуманітарних дисциплін #2, Золотницька Анна Валеріївна. Захід було проведено за підтримки голови Кіровоградської міської організації Товариства Червоного Хреста України, Олексія Станіславовича Степанчука та волонтера Кіровоградської міської організації Товариства Червоного Хреста України.

Call Now Button