Майбутні абітурієнти у Кропивницькому дізналися про умови вступу до ДНМУ

1 лютого в ДНМУ пройшов День відкритих дверей, який відвідали старшокласники з батьками, а також випускники медколеджів.

У програмі заходу – анатомічний музей, відвідування кафедр патоморфології, судової медицини та гістології, кафедри медичної фізики та інформаційних технологій.

Відвідувачі ознайомились з функціями інтерактивного столу для вивчення анатомії, мікроскопами, комп’ютерним класом, а також з бібліотекою, куди нещодавно надійшла велика партія книг.

У актовій залі декан другого медичного факультету, Заслужений лікар України Петро Сидоренко розповів про умови прийому та складнощі, які можуть чекати на студентів при вивченні медицини. Бо тут важливо, як не сумніватися у собі, так і не переоцінювати власні сили під час навчання. Петро Іванович розповів і про роботу Консультаційного центру, де можна отримати безкоштовні консультації для підготовки до ЗНО з хімії, біології та фізики.

При цьому студенти, які вступають на перший курс до Кропивницького постійно тут і навчатимуться, але за бажання матимуть можливість пройти стажування за кордоном, а також міжнародного обміну. Минулого тижня почалася робота над підписанням договору між ДНМУ та Вищою школою в Катовіце (Польща), на базі якої функціонує медичний факультет, розповіла старший викладач кафедри медичної фізикита інформаційних технологій №2 Ольга Лунгол.

Гості дізналися про спеціальності, які можна здобути в ДНМУ, та умови навчання на державній та контрактній формі. По завершенню зустрічі усі отримали відповіді на запитання.

Call Now Button