Міністр охорони здоров’я представив в.о. ректора Донецького національного медичного університету

19 серпня під час робочої поїздки на схід України міністр охорони здоров’я Максим Степанов представив в.о. ректора Донецького національного медичного університету Майю Єрмолаєву.

picsart 08 20 06.49.47 min«Війна внесла серйозні корективи у роботу Донецького національного медичного університету. Але завдяки його команді заклад вдалося зберегти. Так, поки що не в тому вигляді, який був до війни. Але ми плануємо повернути університету провідне місце серед закладів медичної освіти. І перший вагомий крок на шляху до цього – призначення нової виконувачки обов’язків ректора. Майя Єрмолаєва все своє лікарське і наукове життя працювала у Донецькому національному медичному університеті і чітко розуміє, які кроки треба зробити для відновлення провідних позицій закладу»,

– розповів очільник МОЗ. На сьогодні у ДНМУ навчається 2718 студентів, з них 791 – іноземні громадяни. По закінченні 2019-2020 навчального року університет випустив 223 спеціалістів.

Під час офіційної частини зустрічі були обговорені аспекти подальшого розвитку університету, організаційні моменти модернізації вищої освіти майбутніх фахівців та можливості удосконалення системи медичного забезпечення населення. Спілкування проводилося у режимі відкритої дискусії, отож усі охочі отримали вичерпні та ґрунтовні відповіді на запитання.

Опісля важливого диспуту колектив, студенти університету та запрошені представники медіа урочисто привітали Майю Єрмолаєву з новою посадою, побажавши сили, наснаги, успіхів та натхнення у боротьбі за світле майбутнє Донецького національного медичного університету.

 

Call Now Button