Міжнародний день Миру у ДНМУ

Щороку 21 вересня відзначається Міжнародний день миру. Цей День Генеральна Асамблея ООН оголосила днем зміцнення ідеалів світу серед усіх країн та народів як на національному, так і на міжнародному рівні. Зазвичай, у цей день ми говоримо про побудову суспільства з рівними можливостями для всіх людей. Та цього року слово «мир» є особливим для кожного українця. Адже саме зараз ми цінуємо свободу та бажаємо миру, як ніколи раніше.

Викладач кафедри мовних та гуманітарних дисциплін №1 ДНМУ, кандидат історичних наук Сустрєтов Анатолій Станіславович, як і кожного року, разом зі студентами першого курсу медичного факультету організував бесіду, присвячену Міжнародному дню миру. В умовах війни, що розв’язала сусідня російська держав проти України, виявилась неефективність системи міжнародного захисту миру, особливо, коли цю війну веде країна агресор, який є організатором ООН, маючи право вето. В заході прийняла участь завідувач кафедри мовних та гуманітарних дисциплін, кандидат філологічних наук, доцент Самойленко О.В. та інші викладачі кафедри. Доцент кафедри кандидат філософських наук Ігнатьєв В.А., який підняв питання щодо засобів психологічного захисту людини в умовах війни і стратегії поведінки.

Такі заходи є важливими для формування національної свідомості студентів-медиків не тільки в умовах військового часу , а й для перспективи  відбудовування майбутнього українського суспільства і держави.

Call Now Button