На Українському радіо.Кропивницький розповіли про умови прийому до ДНМУ в 2021 році

На Українському радіо.Кропивницький розповіли про умови прийому до ДНМУ в 2021 році Триває вступна кампанія і абітурієнтів виникає багато запитань щодо можливості вступу на другий медичний факультет Донецького національного медичного університету у місті Кропивницькому.

Тож 13 липня в ефір Українського радіо.Кропивницький була запрошена в.о. завідувача кафедри медичної фізики та інформаційних технологій №2, кандидат педагогічних наук Людмила Суховірська.

Вступ на навчання в Кропивницькому

Людмила Павлівна розповіла, що прийом документів в ДНМУ проводиться за спеціальностями «Медицина», «Стоматологія» та «Педіатрія». Як і раніше, вступники обирають в електронному кабінеті ДНМУ, а вже оригінали документів можуть подати до підрозділу приймальної комісії в Кропивницькому.

Як розраховується конкурсний бал

При розрахунку конкурсного балу слід пам’ятати, що він повинен бути не менше 175. Наприклад, якщо у сертифікаті ЗНО з математики 145 балів, а з біології та української мови бал високий, то недостатня кількість балів з математики не вважається недоліком, якщо вступник набрав 175 балів з урахуванням регіонального коефіцієнту. Тут же враховується сільський коефіцієнт. Загалом це збільшує можливості для вступу.

Що пропонуємо випускникам шкіл та медичних коледжів

Випускники шкіл можуть вступити на перший курс, а медколеджів – на контрактну форму навчання одразу на другий курс. За спеціальністю «Медицина» навчання триває шість років, відповідно для випускників медколеджів – 5 років. А ті, хто покаже кращі результати навчання зможуть перейти на бюджетну форму. Загалом 70% студентів ДНМУ отримують стипендію. Диплом нашого закладу вищої освіти – державного зразка.

Графік роботи приймальної комісії

Приймальна комісія працює з понеділка по п’ятницю у головному корпусі ДНМУ м.Кропивницький, за адресою: вул. Велика Перспективна, 1. Кабінет – 131. Пн – чт: 08.30 – 16.40, пт – 08.30 – 15.25. Телефон для довідок доступний для дзвінків у цей же час: 095 837 05 20.

 

Call Now Button