Наші – найкращі на «TernopilSimOlymp 2019»

neotlozka6.jpg.pagespeed.ce .nikbrka9efЦьогорічний жовтень відзначився не лише золотом осіннього листя, а й вибореним золотом команди Донецького національного медичного університету на Всеукраїнській олімпіаді з симуляційної медицини разом із міжнародною участю «TernopilSimOlymp 2019», учасниками якої стали студенти вищих навчальних закладів освіти МОЗ України. Змагання проходили з 3 по 5 жовтня 2019 року на базі навчально-оздоровчого комплексу «Червона калина»; організаторами цього заходу стали Міністерство охорони здоров’я України, Тернопільський національний медичний університет імені І. Я. Горбачевського, Державна установа «Український науково-практичний центр екстренної медичної допомоги і медицини катастроф МОЗ України», Всеукраїнська громадська організація «Всеукраїнська рада реанімації (ресусцитації) та екстренної медичної допомоги».

Честь і відвагу нашого університету гідно захищали :

– Лихацький Сергій – 5 курс, медичний факультет №1;

– Опаріна Анастасія – 6 курс, медичний факультет №1;

– Сушкіна Ганна – 3 курс, медичний факультет № 1.

 Тож опісля організаційних моментів та жеребкування почалися запеклі змагання на звання кращих, що  тривали 2 дні і складалися з 8-ми конкурсних завдань (визначення рівня теоретичної та фізичної підготовки,  симуляційні задачі різного генезу на реанімацію дорослих та дітей,  час та якість виконання різних медичних маніпуляцій). Епілогом суперництва виступило завдання з базової реанімації, у якому оцінювалися якість та темп виконання сердцево-легеневої вентиляції за допомогою мішка АМБУ. Колегіальним рішенням суддів, команда Донецького національного медичного університету “Dream team”  виборола перемогу та зайняла почесне l місце з-поміж безлічі команд інших медичних вузів України.

Вітаємо Вас! Бажаємо не зупинятися на досягненому та рухатися лише вперед до нових звершень та перемог.

Команда “Dream team”  висловлює велику та щиру подяку організаторам; навчально-оздоровчому комплексу «Червона калина» за теплий прийом та дружню атмосферу; куратору команди, асистенту кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Северину С. П. та завідуючому кафедри анестезіології та інтенсивної терапії, професору, д. мед. н. Нестеренко О. М.; декану медичного факультету №1 Климанському Р. П., а також студентському самоврядуванню Донецького національного медичного університету за підтримку, мотивацію та безцінні мудрі поради.

Call Now Button