Науково-практична тренінг-конференція «Пневмонія-сучасний стан проблеми»

Професорсько-викладацьким складом клінічних кафедр Донецького національного медичного університету у рамках заходів попередження розповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19 згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території Україні коронавірусу COVID-19» 17.03.2020 року у режимі OFF-LINE запису у КНП «ЦПМСД №1 Краматорської міської ради» за сприянням департаменту охорони здоров’я ДОДА була проведена регіональна науково-практична тренінг-конференція «Пневмонія-сучасний стан проблеми» для лікарів практичної медицини області.

У режимі OFF-LINE запису спікерами були проведені доповіді згідно програми конференції. Матеріали та відеозвіт будуть розміщені на сторінках сайту кафедри внутрішньої медицини № 2 у Facebook та на сайті департаменту охорони здоров’я Донецької ОДА.

  1. «Пневмонія – стандарти діагностики та лікування»

Доповідачі: завідувач кафедри внутрішньої медицини №2, д.мед.н., професор Такташов Г.С., к.мед.н., доцент Гомозова О.А., к.мед.н., асистент Козинська І.А., асистент, експерт-пульмонолог ДОЗ ОДА Нікуліна В.О.

  1. «Епідеміологічні аспекти коронавірусної інфекції в сучасний період в Україні та у світі»

Доповідач: завідувач кафедри епідеміології та інфекційних хвороб, к.мед.н., доцент Слюсар Л.І.

  1. «Клінічні прояви і особливості лабораторної діагностики коронавірусної інфекції та вірусних пневмоній»

Доповідач: к.мед.н., асистент Глухова О.І.

  1. «Інноваційні технології діагностики та інтенсивної терапії важкої негоспітальної пневмонії, ускладненої септичним шоком»

Доповідач: експерт ДОЗ ОДА, завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії, д.мед.н., професор Нестеренко О.М.

Call Now Button