Обрати ДНМУ порадили українські лікарі в Дубаї

студентка третього курсу медичного факультету №2 Анастасія ПетроваКоли приходить час обрати університет, часто буває замало дізнатися лише про матеріальну базу та вартість навчання. Хочеться почути думку нинішніх студентів.

Тож свою незвичайну історію розповіла студентка третього курсу медичного факультету №2  Анастасія Петрова. Про високий рівень підготовки студентів у Донецькому національному медичному університеті дівчина дізналася під час роботи у лікарні першої невідкладної допомоги у мегаполісі Дубаї (ОАЕ). Тоді ж і вирішила повернутися до України та здобути вищу медичну освіту.

Зараз, окрім основного курсу навчання, вона успішно робить перші кроки в науці та долучається до різноманітних соціальних акцій університету.

За першою освітою Анастасія – медична сестра. «Закінчивши Криворізький медичний коледж у 2015 році, здобула кваліфікацію сестри медичної. Мій професійний шлях почався у гастроентерологічному відділенні лікарні. Попрацювавши рік, я зрозуміла, що хочу і можу досягти більшого», – згадує вона.

Бачення перспектив змінила поїздка до Дубаї: захотілося лишитися в одному з найбільших міст сучасного світу. «У першу відпустку я полетіла до Арабських Еміратів, і ця країна мене дуже вразила. Тож вирішила знайти роботу. Я виклала відео у соцмережі Facebook. У ролику розповіла, що знаходжуся в Дубаї і хочу знайти роботу. Також намагалася знайти роботу на форумах, відвідала кілька співбесід», – розповідає Анастасія про свій сміливий крок.

Першу роботу вдалося знайти, а вже згодом – і другу, за фахом. «Йшов четвертий день мого перебування, я намагалася не втрачати надію, і все ж пощастило! І моєю першою роботою в країні вічного сонця стала вакансія майстра манікюру. На той час це було моїм хоббі.

Роботодавець був лікарем, який ще володів мережею клінік та салонів краси. В цей момент він якраз шукав медичну сестру. Тому я вирішила розпочати підготовку документів та легалізацію диплома із України», – говорить Анастасія Петрова.

В Дубаї вона також закінчила курс Basic Life Support в місцевому університеті. І вже за два місяці підготовки вийшла на роботу до лікарні першої невідкладної допомоги. «Щастя не знало меж. Попрацювавши майже два роки, я зрозуміла, що все ж хочу втілити свою мрію в життя. Я повернулася до України та вступила до університету, щоб стати лікарем. Чому обрала саме наш університет? У Дубаї  познайомилась з багатьма лікарями, які є випускниками ДНМУ, тож вибір навчального закладу для мене став очевидним. Я раджу абітурієнтам ніколи не відступати від своєї мрії», – наголошує вона.

Call Now Button