Перемога студентів ДНМУ на змаганнях з мистецтва риторики “Дебати-2020”

У вівторок, 11 лютого, на базі КПНЗ “Донецький обласний дитячо-молодіжний центр” стартував інтелектуально-просвітницький проект “Дебати-2020”. Запрошений до шанованої участі, Донецький національний медичний університет також завітав на змагання з мистецтва слова.

Гідність та честь нашого університету захищали 8 найсильніших студентів-риторів, котрі вдало відстоювали власні позиції на масштабному диспуті. Турнір складався з двох етапів. Перша частина змагань перевіряла трибунів ДНМУ у питанні запропонованої резолюції щодо заборони святкування Дня усіх закоханих, умовно розподіливши учасників на дві команди: безапеляційний парламент на чолі з Артуром Семаком та рішуча опозиція, яку очолював Данііл Гавілей.

Перемогу гідно здобула опозиція, лаконічно вступивши на правах опонентів до фіналу інтелектуальної гри. Запекла дискусія розглядала питання легалізації одностатевих шлюбів, запропоноване парламентом, котрий складався з команди конкуруючого навчального закладу міста. Лавровий вінок успіху у дебатах, звання кращих риторів та переможне золото здобули студенти Донецького національного медичного університету!

Вітаємо наших найкращих трибунів з перемогою! Бажаємо Вам подальших успіхів та звершень!

Call Now Button