Здобувачі освіти Донецького національного медичного університету не тільки вміють сумлінно вчитися, але й із завзяттям відпочивати. 🥳
🎉 16 вересня група креативних студентів на чолі з викладачем університету Сустрєтовим Анатолієм Станіславовичем цікаво та весело провели своє дозвілля на “Пікніку”!
У це важко повірити, але під час відпочинку всі учасники на декілька годин остаточно забули про свої ґаджети. 😳😅 Цьому сприяла атмосфера заходу. 🔥
Кожен обирав заняття, яке припало до душі, грали у інтерактивні , розвиваючі та рухливі ігри. 🏃♂⚽️ Звичайні студенти перетворювалися у “Банкіра” чи “Мафію”, ставали майстрами пантоміми, проявляли щирість у грі “Правда або дія”. Підняли командний дух у спортивних квестах: ходьба по канату, біг по колоді, робота з мапами, захоплюючі естафети зі створюванням власних модельних нош та мастер-класом з надання першої медичної допомоги. 💪🤩
Нагуляли апетит, і залюбки смакували запашною піцою. 😋🍕 Ліричним завершенням дня стали пісні під гітару в колі друзів. 🎸 Усі зарядилися позитивом, класно провели час, і головне – щиро поспілкувалися “в живу” один з одним, чого так часто не вистачає у сучасному світі.
Щиро дякуємо Анатолію Станіславовичу і в.о. голови медичного факультету 2 ДНМУ Кіріцевій Олександрі за ідею та організацію заходу! ❤️🔥
І сподіваємося, що це була тільки розминка. Далі – більше!











