Працівники ДНМУ в Кропивницькому взяли участь у занятті з цивільного захисту

19 лютого на другому медичному та міжнародному медичному факультеті Донецького національного медичного університету відбулося теоретичне заняття з питань цивільного захисту за темою: «Дії при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру».

Університет належить до об’єктів з масовим перебуванням людей. У рамках карантинних обмежень заняття з персоналом, викладачами та адміністрацією факультетів дало можливість нагадати дії усіх учасників учбового процесу на випадок надзвичайних ситуацій.

Декан другого медичного факультету, кандидат медичних наук, доцент Петро Сидоренко нагадав як організована робота ланок цивільного захисту в університеті та представив викладача Навчально-методичного центру цивільного захисту та БЖД Кіровоградської області Володимира Гусєва.

Учасникам заняття нагадали про види вогнегасників, дії викладацького складу на випадок пожежі. Викладач НМЦ наголосив, як медична маска рятує під час задимлення: її варто лише намочити та закрити рот і ніс. При евакуації викладачам необхідно чітко знати скільки студентів були присутні на початку заняття, та за списком перевірити чи всі покинули приміщення під час пожежі.
Студент 4 курсу другого медичного факультету Станіслав Лисенко спільно з колегами провів заняття з надання невідкладної допомоги. Умовній потерпілій зупинили кровотечу, зафіксували зламану кінцівку, таким чином врятувавши життя до приїзду «швидкої». Також учасникам заняття нагадали прийоми серцево-легеневої реанімації.

По завершенню карантинних обмежень, заняття проведуть вже за участю студентів та з відпрацюванням евакуації.

Call Now Button