Протягом 3 днів (29 вересня – 1 жовтня) у місті Тернополі відбувалася запекла боротьба за лідерство в наданні екстреної медичної допомоги

Протягом 3 днів (29 вересня – 1 жовтня) у місті Тернополі відбувалася запекла боротьба за лідерство в наданні екстреної медичної допомоги. Молода команда Донецького національного медичного університету з м. Краматорська здобула на Всеукраїнській Олімпіаді з симуляційної медицини “TernopilSimOlymp-2021” почесне друге місце, обійшовши 11 команд з різних областей України.
Наш університет представляли студентки 4-го, 5-го та 6-го курсів першого медичного факультету: Дейнека Юлія, Слінченко Кристина та Сливка Катерина. Офіційним представником команди на змаганнях була, неодноразова чемпіонка Олімпіад, студентка 5-го курсу Сушкіна Ганна.

Для учасниць цей виступ був дебютним, вони дуже хвилювалися, готувалися всюди, навіть у потязі. Завдання були різноманітними: тести, розширена та дитяча реанімація, техніка непрямого масажу серця, різноманітні маніпуляції. Перевіряли навіть фізичну підготовку – було досить важко, але цікаво та корисно. Найскладнішим виявився фінальний етап, де проводилось сортування та надання екстреної медичної допомоги 30-ти умовно “постраждалим” під час симульованого терористичного акту. Робота відбувалась в умовах максимально наближених до бойових. Спецефекти, вибухи, загазованість, участь у заході національної поліції та рятувальників ДСНС – створили надзвичайно реалістичні умови роботи. Такі навчання дають безцінний досвід, який неможливо набути сидячі в аудиторії.

Загальне керівництво підготовкою команди здійснював асистент кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Северин Сергій Петрович. Активно працювали на перемогу тренери: асистент кафедри та лікар з МНС Острижна Ксенія Ігорівна, а також неодноразова чемпіонка олімпіад, а зараз лікар-інтерн анестезіолог Опарина Анастасія. Їхні знання та підтримка допомогли на шляху до перемоги.

Після повернення додому дівчат особисто привітали ректор Кондратенко Петро Геннадійович, перший проректор Герасименко Олександр Іванович та завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Нестеренко Олексій Миколайович.
Вітаємо нашу команду з цією значущою перемогою, бажаємо наснаги та нових звершень.

Call Now Button