Привітання з 90-літнім ювілеєм ДНМУ

З 90-літнім ювілеєм!

 Максим СтепановСердечно вітаю професорів, викладачів, студентів, аспірантів, усіх співробітників Донецького національного медичного університету з визначною подією – 90-річчям від дня заснування. За десятиліття, що минули, ваш навчальний заклад виріс у потужний науковий центр, став одним із лідерів вищої освіти країни. Крок за кроком зусиллями педагогів, науковців, організаторів університет нарощував свій науково-освітній потенціал, набувши у серпні 2007 року статус національного.

Сьогодні тисячі висококваліфікованих спеціалістів, підготовлених у Донецькому національного медичного університету, успішно працюють у всіх галузях медицини та фармації, як в Україні, так і за її межами, впроваджуючи у життя набуті знання, генеруючи сучасні ідеї, громадянськістю, моральністю, культурою й сумлінням підтверджуючи високоякісну марку свого закладу. Сукупний внесок усіх, чия доля пов’язана з університетом, у становлення й розвиток нашої держави важко переоцінити.

На превеликий жаль події 2014 року, що зумовлені агресією Росії проти України, змусили колектив університету залишити стіни рідної Аlma mater та переміститися на територію, що підконтрольна Україні. Показово, що у складний період після переміщення з м. Донецька колектив університету зумів зберегти та примножити свої багаторічні традиції, створити необхідну матеріально-технічну базу, не розгубити кадровий потенціал. Усе це вигартовує і зміцнює ваш справді заслужений авторитет і загальне визнання.

Є всі підстави сподіватися, що університет і далі йтиме магістральним шляхом розвитку, наполегливо впроваджуватиме сучасні наукові досягнення, новітні технології, інформаційні системи, формуватиме громадян нової формації, що дозволить йому і в майбутньому посідати чільне місце серед провідних медичних закладів країни.

Зичу колективу успішної роботи на благо України, а кожному з вас – добра, миру та всіляких гараздів.

 21  Міністр охорони здоров’я України                                                                       Максим Степанов


З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, РІДНА ALMA MATER!

Майя ЄрмолаєваДорогі викладачі, студенти, аспіранти, працівники, ветерани та випускники Донецького національного медичного університету!

Вітаю вас із Днем народження університету – святом, яке щорічно об’єднує нас шаною до славетного минулого нашої легендарної Альма-матер і спільною справою, спрямованою на розбудову Університету та рідної України.

28 листопада ми відзначаємо 90-річчя від дня заснування нашого закладу вищої медичної освіти.

Донецький національний медичний університет в усі часи був тим середовищем, де праця та зусилля багатьох поколінь викладачів і науковців, студентів і випускників була спрямована на розвиток вітчизняної охорони здоров’я та медичної науки.

Саме Донецький медичний був і залишається колискою медичних кадрів для Донецького краю, багатьох регіонів України та зарубіжжя.

У всі часи в Університеті були зосереджені найкращі наукові сили, які відкривали молодим людям таємниці фундаментальних знань, генерували новаторські ідеї. Щира вдячність професорсько-викладацькому складу університету, нашим ветеранам за вашу натхненну працю, самовіддане служіння обраній справі навчання й виховання молодого покоління лікарів та провізорів.

Гордістю ДНМУ завжди були і є студенти, які, окрім відмінного навчання,  показують високі результати на усіх етапах студентських олімпіад та конкурсів студентських науково-дослідницьких робіт. І все це завдяки високому професіоналізму наших викладачів, які щедро передають знання та вміння своїм студентам.

ДНМУ пишається своїми випускниками, котрі стали видатними лікарями та талановитими вченими, які своєю працею та науковими досягненнями прославили і прославляють рідну Альма-матер на всю Україну та світ.

З нагоди ювілею бажаю усім родинного щастя, добра, натхненного наукового і творчого пошуку, успіхів у всіх добрих справах і починаннях, любові до обраної професії, плідної праці на благо розвитку нашого університету та рідної України!

Vivat Academia! Vivat professores!

 В.о. ректора, д.мед.н., проф.                                                                                                                                              Майя Єрмолаєва


Шановні колеги!

Володимир Колесник Щиро вітаю колектив науково-педагогічних працівників і студентів Донецького національного медичного університету із визначною подією – 90-річним ювілеєм навчального закладу.

Користуючись нагодою, хочу виразити слова вдячності за Ваш внесок у розвиток медичної галузі та виконання важливої справи підготовки висококваліфікованих спеціалістів, від яких залежить майбутнє нашої країни. Прийміть найщиріші побажання здоров’я, щастя, добробуту, нових успіхів у праці й навчанні всім працівникам та ветеранам університету, а випускникам – добрими справами зміцнювати і підтримувати авторитет і славу навчального закладу в ім’я України, українського народу та заради розвитку вітчизняної медицини.

 

З повагою, директор Департаменту охорони здоров’я Донецької ОДА                                             Володимир Колесник


Олег Синяченко

Шановні колеги,

співробітники, студенти, аспіранти, лікарі-інтерни та курсанти, випускники минулих років щиросердечно вітаю вас з 90-ю річницею нашої  Alma mater – Донецького національного медичного

університету МОЗ України!

Високий професіоналізм та творчий потенціал професорсько-викладацького складу, значний досвід і самовіддана праця нашого колективу сприяють створенню передумов для виходу на більш якісний рівень підготовки майбутніх фахівців галузі медицини, стоматології та фармації, й наближення фахової підготовки до європейських стандартів.

Самовіддана праця викладачів та сумління і старання всіх, хто навчається в ДНМУ, дозволить подолати труднощі, що виникли у зв’язку з переміщенням нашої Alma mater через окупацію Донецька.

Щиро зичу вам міцного здоров’я, добра та щастя, плідного натхнення і високого злету до нових звершень в ім’я України!

Per aspera ad astra!

 

З повагою, 

Олег Синяченко,

член-кореспондент Національної академії медичних наук України, доктор медичних наук, професор, академік АН вищої освіти України, дійсний член Нью-Йоркської Академії наук, «Заслужений діяч науки та техніки України», Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, завідувач кафедри внутрішньої медицини №1 Донецького національного медичного університету

Call Now Button