Роковини трагедії Бабиного Яру

24 та 27 вересня 2021 р. на кафедрі мовних та гуманітарних дисциплін № 1 (м. Краматорськ) відбулися заходи, присвячені 80 роковинам трагедії Бабиного Яру.

Студенти та викладачі вшанували пам’ять жертв трагедії Бабиного Яру хвилиною мовчання.

Здобувачі вищої освіти виступили з презентаціями на тему: «80-ті роковини трагедії Бабиного Яру».

(Перед студентами І курсу Медичного факультету (Група 4) виступила з презентацією на тему: «Трагедія Бабиного Яру» студентка ІІ курсу Медичного факультету (Група 3) Єршова Олена.

Перед студентами І курсу Медичного факультету (Група 3) виступила з презентацією на тему: «Бабин Яр. Дорога смерті» студентка ІІ курсу Медичного факультету (Група 3) Камінченко Дар’я.

Перед студентами ІІ курсу, м/с Медичного факультету (Група 1) виступила з презентацією на тему: «Трагедія Бабиного Яру» студентка ІІ курсу Медичного факультету (Група 3) Мартюхіна Ольга.

Перед студентами ІІ курсу, м/с Медичного факультету (Група 2) виступила з презентацією на тему: «Трагедія Бабиного Яру» студентка ІІ курсу Медичного факультету (Група 3) Самардак Вікторія.

Перед студентами І курсу Стоматологічного факультету (Група 1) виступила з презентацією на тему: «Трагедія Бабиного Яру» студентка ІІ курсу Медичного факультету (Група 4) Парінцева Олександра.

Перед студентами І курсу Стоматологічного факультету (Група 2) виступила з презентацією на тему: «Трагедія Бабиного Яру» студентка ІІ курсу Медичного факультету (Група 3) Папушенко Орина.

 Перед студентами І курсу Медичного факультету (Група 5) виступила з презентацією на тему: «Трагедія Бабиного Яру» студентка ІІ курсу Медичного факультету (Група 3) Русин Мирослава.

Перед студентами І курсу Медичного факультету (Група 6) виступив з презентацією на тему: «Трагедія Бабиного Яру» студент ІІ курсу Медичного факультету (Група 4) Бурєнков Ілля.

Перед студентами І курсу Фармацевтичного факультету (Група 1) виступила з презентацією на тему: «Трагедія Бабиного Яру» студентка ІІ курсу Медичного факультету (Група 4) Дончак Діана.

Перед студентами ІІІ курсу Стоматологічного факультету (Група 1) виступила з презентацією на тему: «Трагедія Бабиного Яру» студентка ІІ курсу Медичного факультету (Група 4) Крайня Ксенія.

Перед студентами ІІІ курсу Стоматологічного факультету (Група 1) виступив з презентацією на тему: «Трагедія Бабиного Яру» студент ІІ курсу Медичного факультету (Група 4) Єна Костянтин.

Керівник: доцент кафедри Поцулко О. А.)

Студентка І курсу Фармацевтичного факультету Бойко А. Д. і к.і.н., доцент кафедри Поцулко О. А. взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції зі статтею на тему: «Бабин Яр: пам’ять на тлі історії (до 80-річчя з дня трагедії)».

Call Now Button