ШАНОВНІ КОЛЕГИ, ВИПУСКНИКИ, СТУДЕНТИ ДОНЕЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО МЕДИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ!

Щиро вітаю вас із 91 річницею від дня заснування НАШОЇ ALMA MATER!
Історія Донецького національного медичного університету є яскравою сторінкою у літописі вітчизняної освіти, науки та практичної охорони здоров’я!

За ці роки університет пройшов дуже не простий шлях. Зусиллями наших попередників наша Alma Mater з провінційного навчального закладу третьої категорії перетворилася на одного з лідерів з підготовки кадрів для практичної охорони здоров’я!
До початку 70-х років ХХ століття тоді ще медичному інституту було присвоєно першу категорію (на той час – найвищий рівень), у 1994 р. – надано статус університету і університет був атестований на четвертий (найвищий) рівень акредитації, у 2007 р. – надано статус національного університету.

Наш університет завжди славився якістю теоретичної та практичної підготовки фахівців для практичної охорони здоров’я, своїми науковими розробками, а також чудовими клініцистами. Протягом усього часу свого існування університет грав провідну роль у підвищенні якості надання медичної допомоги населенню Донецької області.

У 2014 році ми зробили майже неможливе – на абсолютно порожньому місці, без будь-якої допомоги, ми відновили роботу університету! Ми зберегли нашу Alma Mater в українському освітньому просторі! І, незважаючи на всі негаразди, складності та труднощі ми не тільки працюємо, але ще й успішно розвиваємось! Ми не дали знищити наш університет і сьогодні!

Випускники Донецького медичного завжди по праву пишалися, пишаються та пишатимуться своєю Alma Mater!

Цього знаменного дня хочу побажати професорсько-викладацькому складу, випускникам нашого університету, студентам найміцнішого здоров’я, добра, процвітання, великих творчих здобутків та успіхів на благо народу України!
Ми обов’язково переможемо, ми вистаємо, ми подолаємо всі перепони на своєму шляху, оскільки ми разом, а разом ми сила!

З повагою, ректор ДНМУ,
заслужений діяч науки та техніки України,
лауреат Державної премії України,
доктор медичних наук, професор Петро КОНДРАТЕНКО

Call Now Button