Школа громадської активної позиції та розвитку

8 серпня 2021- 13 серпння 2021 студенти Донецького національного медичного університету на запрошення ООН в партнерстві з Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій за фінансової підтримки Європейського Союзу взяли участь у «Школі громадської активної позиції та розвитку» .

Метою заходу було створення середовища, яке б сприяло підвищенню рівня проінформованості молоді про європейські цінності та стандарти, побудова сталого миру в Україні через залучення молоді для інтеграції і розвитку національної єдності, соціальної згуртованості і культурного діалогу.

Протягом навчання була реалізована програма молодіжних візитів із лекціями, менторськими сесіями і воркшопами, які допоможуть зацікавленим молодим жінкам і чоловікам засвоїти європейські цінності та стандарти, можливості змін у процесах побудовах миру, віднайти власну роль у цьому.

Також була зміцнена позиція молоді щодо провадження європейських цінностей та стандартів прав людини, демократії, безбар’єрності і толерантності, а також критичного мислення.

Call Now Button