Студентів Кіровоградського медичного коледжу ім.Мухіна запросили здобути вищу медичну освіту в ДНМУ

До 5 березня в Україні триває реєстрація на основну сесію ЗНО. Цього року змінилися вимоги для вступників у медичні університети, стосуються нововведення і молодших спеціалістів, які бажають вступити на другий курс.

Тож 2 березня декан другого медичного факультету Донецького національного медичного університету Петро Сидоренко провів профорієнтаційний захід для студентів випускних курсів Кіровоградського медичного фахового коледжу ім. Мухіна. На запитання, чи планують присутні студенти здобути вищу медичну освіту – близько третини відповіли ствердно.

Петро Іванович подякував за запрошення директору медичного коледжу Світлані Бондарь та наголосив, що старанних студентів завжди чекають в ДНМУ. Зміни стосуються того, що цьогоріч для вступу випускникам медичних коледжів необхідно надати сертифікат ЗНО з математики, прохідний бал – не менше 150. «Мешканці Кропивницького та області десятиліттями мріяли, щоб недалеко від місця проживання відкрився ВНЗ, де їхні діти можуть здобути вищу медичну освіту. І ця мрія збулася. Та, коли лише будувалися плани про його відкриття, було багато негативних коментарів. Але незважаючи на песимізм та суб’єктивні оцінки деяких людей, кропивницькі студенти навчаються вже на 5 курсі», – поділився Петро Сидоренко. Загалом на МФ №2 навчаються випускники 7 медичних коледжів, включно з Олександрійським та коледжем ім.Мухіна.

Користуючись нагодою, декан медичного факультету №2 запросив студентів на День відкритих дверей, який відбудеться в ДНМУ о 10:00 у суботу, 13 березня. Там можна буде детально ознайомитися з матеріальною базою та дізнатися про правила прийому-2021.

Call Now Button