Студенти ДНМУ стали учасниками наукових конференцій у Нідерландах та Австрії

У квітні студенти другого медичного факультету Донецького національного медичного університету стали активними учасниками наукових конференцій, що проводилися у Нідерландах та Австрії. Наукові форуми проводилися он-лайн, тож карантинні обмеження не завадили розкриттю тем доповідей. Робота над статтями тривала під керівництвом кафедри загальної та біологічної хімії №2. Наукові керівники, викладачі кафедри: Костів Андрій Володимирович та Костів Микола Володимирович.

Студентка групи 2-2 МС Наталія Фітенко стала учасницею І Міжнародної науково-теоретичної конференції передових відкриттів сучасної науки: Досвід, підходи та інновації (Амстердам, Нідерланди). Розглядалися питання новітніх технологій та досліджень у медичній сфері. “На конференції представила роботу про шкідливість вейпів. З науковими керівниками підготовка була тривалою та ґрунтовною. Це була моя перша наукова робота, тож отримала багато нових знань, та, насамперед досвіду”, – розповідає учасниця конференції.

В’ячеслав Грищенко брав участь у Міжнародній науково-практичній конференції багатопрофільних досліджень: Перспективи, проблеми та закономірності. Форум проводився у Відні (Австрія). Для участі студент підготував статтю “Біохімічні особливості злоякісних пухлин, значення в діагностиці”.

Конференцію сертифіковано Euro Science Certification Group за науковим стандартом SCC-2000. Захід схвалено ResearchBib та включено до каталогу міжнародних конференції на офіційному веб сайті Academic Research Index. Конференцію зареєстровано УкрІНТЕІ (державна наукова установа у сфері управління МОН України) в базі науково-технічних заходів, запланованих на 2021 рік.

Збірнику з матеріалами конференції присвоєно два (корейський та український) міжнародні ідентифікатори книги ISBN, авторський знак, УДК та унікальний код DOI. Кожній роботі випуску присвоєно унікальний DOI. Усі статті збірника проіндексовані в CrossRef та ORCID протягом 15 днів з моменту публікації, в Google Scholar – протягом 20-25 днів, а також в ResearchGate, OpenAIRE (European research information system) та OUCI (Український індекс наукового цитування) протягом 30 днів.

Наталія та В’ячеслав щомісяця беруть участь у засіданні наукового гуртка з хімії та планують і надалі долучатись до цікавих міжнародних конференцій.

Call Now Button