Студенти ДНМУ взяли участь в онлайн форумі донецької молоді «We will restone»

Студенти Донецького національного медичного університету взяли участь в онлайн форумі «We will restone», організованим для донецької молоді управлінням сім’ї, молоді та масових заходів Донецької облдержадміністрації спільно з Донецьким обласним дитячо-молодіжним центром.

Метою заходу було обговорення історичних причин та наслідків, які виникли на території Донецької області через військову агресію російської федерації у сфері освіти, екології, економіки. Під час онлайн форуму учасники розглянули, зокрема, питання спростування історичних викривлень та подолання інформаційного впливу. Приділили увагу також шкоді, яку заподіяло повномасштабне вторгнення російської федерації в Україну екології Донецької області та шляхи подолання зазначених проблем.

Окрім того, говорили про вплив повномасштабного вторгнення на розвиток середнього та малого бізнесу у регіоні, а також про проблеми, з якими зіштовхуються освітні заклади

Обговорили також шляхи підвищення рівня національно-патріотичного виховання в Донецькій області.

Молодь у процесі обговорення та роботи у групах мали змогу висловити власні думки з тієї чи іншої теми, а також створити свої методики подолання проблемних питань.

На заході були присутні держслужбовці Донецької ОВА, а також представники навчальних закладів регіону.

Від адміністрації ДНМУ зустріч відвідав викладач кафедри мовних та гуманітарних дисциплін № 1, заступник декана з виховної роботи медичного факультету №3 PhD Анатолій Сустрєтов.

Call Now Button