Студенти медичного факультету №3 вшанували пам’ять жертв геноциду кримськотатрського народу

18 травня, у День пам’яті жертв геноциду кримського татарського народу студенти медичного факультету №3 провели тематичний просвітній захід.

Під час зустрічі студент розповіли про, мабуть, одну з настрашніших сторінок історії Криму та України загалом – депортацію кримськотатарського народу. За незаконними та безпідставними звинуваченнями радянської влади у допомозі нацистам, тисячі кримських татар були депортовані з їх дому – Криму.

Загалом у 1944 року було депортовано близько 200 тисяч татар. За перші роки після виселення близько 46% померли від голоду, хвороб та виснаження. Серед померлих за перший рік майже половина – діти до 16 років.

студентки Опанасевич Тетяна, Каптенар Поліна, Юхименко Інна та Главнова Анастасія детально розповіли про причини депортації, її перебіг та наслідки.

Після цього всі присутні могли долучитися до обговорення та поділитися відомими їм фактами про один з найстрашніших злочинів тоталітарноїрадянської влади.

На заході також були присутні заступник декана медичногофакультету №3 з виховної роботи кандидат історичних наук Анатолій Сустрєтов та декан медичного факультету доцент Сергій Дубина, заступниця декана з навчально-виховної роботи медичного факультету №3 доцент Олена Самойленко та викладач кафедри мовних та гуманітарних дисциплін №1 доцент Віталій Ігнатьєв.

Call Now Button