Студенти та викладачі ДНМУ і Краматорського фахового коледжу технології та дизайну провели спільну зустріч з волонтерами

Студенти та викладачі ДНМУ і Краматорського фахового коледжу технології та дизайну провели спільну зустріч з волонтерами
 
З нагоди Дня Волонтера, який відзначається 5 грудня, викладачі та студенти Донецького національного медичного університету та Краматорського фахового коледжу технології та дизайну провели спільну зустріч з представниками різних волонтерських організацій.
 
Висловити щиру вдячність та дізнатися більше про діяльність тих, хто вкладає свою душу у творення безкорисливого добра – такою була головна мета заходу.
 
На захід запросили студентів, які приймають активну участь у волонтерському русі та допомогають військовим, переселенцям і тваринам, а саме: Єлизавету Андрєєву, Іллю Гармаша та Наталю Мостову.
 
Єлизавета Андрєєва, студентка 6 курсу медичного факультету № 2 –одна із Волонтер фонду «Збережемо Укрїнців». Під час бесіди волонтерка розповіла про діяльність їх організації, зокрема про допомогу ЗСУ та жителям звільнених території.
 
Ілля Гармаш та Наталя Мостова – голови волонтерських секторів медичного факультету № 1 та № 3, поділилися досягненнями та планами на майбутнє студентської спільноти.
 
У рамках реалізації міжнародного проекта SDC, співробітниця чеської організації «People in Need», психологиня Інна Панченко ознайомила учасників заходу з рекомендаціями як не «перегоріти», намагаючись допомагати іншим.
 
Захід організували завідувачка кафедри мовних та гуманітарних дисциплін № 1 Олена Самойленко та викладачка кафедри мовних та гуманітарних дисциплін № 1 Олена Корнєєва при підтримці доцентів кафедри Віталія Ігнатьєва та Анатолія Сустрєтова.
 
Щиро дякуємо усім волонтерам за їх небайдужість, активність та здатність завжди прийти на допомогу. Бути волонтером – це покликання душі, адже безкорисливо нести у світ добро можуть лише люди, всередині яких не згасає світло сміливості та завзяття, співчуття та милосердя.
Call Now Button