Тепер з гордістю говорю: «Я майбутній лікар!»

Студентка другого медичного факультету Донецького національного медичного університету Христина ВеликосельськаСтудентка другого медичного факультету Донецького національного медичного університету Христина Великосельська розповіла, чому обрала для навчання саме наш університет: цьому сприяли, як позитивні відгуки про нього, так і її інтерес до медицини.

Христина переконана у своєму виборі: встигає під керівництвом викладачів готувати доповіді для наукових конференцій, окрім того, долучається до загальноуніверситетських заходів та спортивних змагань.

Чому саме лікар?

«Ще на першому курсі я також замислювалась над цим питанням. І зовсім не була впевнена, що обираю правильну професію. З четвертого по 11 клас на питання: “Ким ти хочеш бути?”, відповідала: “Ветлікарем”, бачила себе у цій професії, оскільки люблю тварин і хочу допомогти кожній.

Коли я обирала університет, куди подати документи – мені прийшла думка, а чому би не стати лікарем, який рятує людей?

Я почала читати про різні вищі медичні навчальні заклади, переглядати відгуки, запитувати у знайомих, які вже навчаються, загалом обирати свій університет, який би мені підходив.
Першим пріоритетом був Донецький національний медичний університет, оскільки найкращі відгуки були саме про цей заклад.

Коли я переступила поріг університету, зрозуміла, що вже не зможу жити без медицини. Як зараз пам’ятаю першу пару латини. Скільки позитиву я отримувала від навчання, яка ж я була рада, що обрала саме цю професію.

Зараз я вже на четвертому курсі і сумнівів у виборі професії не лишилось.
Тепер з гордістю говорю: “Я майбутній лікар!”, – розповідає Христина. – Чому саме медицина? Та тому що я жити без неї не можу і чітко розумію – допомагати людям це не просто обов’язок лікаря – це велика праця, терпіння і бажання!».

Call Now Button