Трагедія всієї України: у Кропивницькому студенти ДНМУ виступили з доповідями про Бабин Яр

29 вересня в Україні – День пам’яті трагедії Бабиного Яру. Україна і світ вшановують пам’ять жертв злочину, що забрав понад 100 тисяч життів.

22 вересня у Донецькому національному медичному університеті  студенти-першокурсники медичного факультету №2, що у Кропивницькому, презентували свої доповіді на тему “Бабин Яр! Трагедія всієї України!”.

“Масові розстріли на Кіровоградщині”, “Голокост на Хмельниччині”, “Бабин Яр. В пошуках пам’яті”, “Злодіяння нацистського режиму. Черкащина”, “Трагедія Бабиного Яру”, “Розстріли під час німецької окупації Знам’янки” – у своїх виступах майбутні медики розповідали про історичні факти, пов’язані саме з тим регіоном, звідки вони родом.

На захід, організований Анатолієм Станіславовичем Сустрєтовим, викладачем історії України та української культури кафедри мовних і гуманітарних дисциплін № 2 ДНМУ, завітали в. о. завідувача кафедри мовних та гуманітарних дисциплін №2, кандидат філософських наук, доцент Віталій Аркадійович Ігнатьєв , викладач кафедри інфекційних хвороб Володимир Вікторович Афанасенко, старший викладач кафедри медичної біології Зінаїда Леонідівна Усікова, а також студенти 5-го курсу.

Після  завершення виступів всі присутні переглянули фільм “Трагедія Бабиного Яру” та обговорили наслідки тогочасних подій, їх вплив на долю людства та історичну пам’ять сучасників.

Call Now Button