“Тризуб Дентал та СЛон”

​Цієї п’ятниці, 13 грудня, у стінах Донецького національного медичного університету в рамках проекту “Тризуб Дентал та СЛон” відбулася науково-практична конференція з організації стоматологічної допомоги дітям у зоні проведення ООС.

Організаторами дійства виступили: Національна спілка стоматологів України, Українська асоціація профілактичної та дитячої стоматології, Українська академія дитячої стоматології та, звичайно, Донецький національний медичний університет.

Офіційна частина стартувала з привітання учасників симпозіуму виконуючим обов’язки ректора Донецького національного медичного університету, доктором медичних наук, професором Герасименко О.І. та проректором з наукової роботи, доктором медичних наук, професором Чернишовою О.Є.

З цікавими та інформативними доповідями виступили імениті гості з різних куточків України:

  • Голубєва І.М. “Актуальні питання пародонтології дитячого віку”;
  • Савчук О.В. , Зайцева Є.М. , Мозгова О.Н. “Принципи диференційної діагностики гострого герпетичного стоматиту та хронічного рецидивуючого афтозного стоматиту”;
  • Солонько Г.М. “Протоколи профілактики карієсу і захворювань пародонту у дітей. Покази до видалення молочних зубів. Як прийняти правильне рішення?”;
  • Черотайкіна Г.О. “Раннє ортодонтичне лікування” ;
  • Толкачова Д.Є. “Протоколи лікування пульпітів молочних зубів”;
  • Гривнак М.Л. “Професійна гігієна порожнини рота у дітей”.

Дякуємо організаторам та учасникам події за теплу атмосферу та неймовірну мотивацію!