Тиждень студента в Маріуполі

По вищим навчальним закладам Маріуполя пройшла низка квестів присвячена тижню студента. 12 листопада гості завітали до ДНМУ.

Почалося все з майстер-класу з першої домедичної допомоги, після якого провели невелику лекцію про цукровий діабет і надали всім бажаючим змогу виміряти свій рівень цукру в крові. Тих, хто не брав участь у квесті запросили на майстер-клас з хірургії, де розповіли про тонкощі професії та надавали змогу спробувати себе у ролі хірурга.

Учасники квесту “Я make лікар” отримали можливість на один день стати справжнім лікарем. Було шість команд від різних навчальних закладів (АМІ, ДонДУУ, команди від 1 і 47 гімназій та школи-ліцею інформаційних технологій). Кожна з них отримала свою спеціалізацію: кардіологи, педіатри, терапевти, хірурги, фтізіатри й ендокринологи. Метою квесту було зібрати діагноз хворого. Учасники повинні бути пройти такі станції: огляд пацієнта, збір аналізів, діагностика, реанімація та лікування. Шостою станцією був “ЕКГ-знімок”, де тимчасові лікарі могли зробити оригінальні фото. За кожне завдання учасники отримували бали та букви, з яких наприкінці склали діагноз. Після квесту відбувся кава-брейк та нагородження переможців.

Перемогу отримала команда АМІ, що відігравала роль ендокринологів.

Учасники квесту висловили подяку за цікавий досвід та чудову атмосферу.

Очікуйте наступних цікавих молодіжних заходів!

Call Now Button