У ДНМУ провели майстер-клас з традиційної української вишивки

Викладачі кафедри мовних та гуманітарних дисциплін №1 Пишногуб М.В. та Дудіна О.В. провели майстер-клас з вишивки гладдю стилізованої калини. Основна мета такого заходу – збереження українських традицій та популяризація їх серед молоді.

Участь у заході взяли студенти першого та другого курсів медичного факультету №2. Вони вчилися закріплювати нитку на тканині без вузликів, вишивати стебельним швом та лиштвою.

Також під час заходу студенти мали змогу не лише навчитися техніці української вишивки, а і послухати цікаву лекцію про сакральне значення символів вишивки «Коди забутих предків». Окрім того, дізналися про Брокарівську або «мильну вишивку» та визначили різницю між вишивкою та обереговою сакральною сорочкою.

Також участь у заході взяли проректор з науково- педагогічної роботи Чернишова О.Є., проректор з навчально-виховної роботи Герасименко О.І., деканка медичного факультету №2 Суховірська Л.П., заступник декана медичного факультету №3 з виховної роботи кандидат історичних наук Сустрєтов А. С. та заступниця декана з науково-педагогічної роботи медичного факультету №3 доцент Самойленко О. В.

Call Now Button