У Кропивницькому пройшов відкритий захід з елементами тренінгу «Всесвітній День боротьби зі СНІДом»

1 грудня вся світова спільнота відзначила Всесвітній День боротьби зі СНІДом.

Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема. Всесвітній День боротьби зі СНІДом став одним із найбільш визнаних міжнародних днів здоров’я і можливістю підвищити рівень обізнаності про це захворювання і його профілактику.

«Хто попереджений – той захищений» – під таким гаслом 2 грудня пройшов відкритий захід з елементами тренінгу «Всесвітній День боротьби зі СНІДом» в Донецькому національному медичному університеті м. Кропивницький.

Захід був організований кафедрою мікробіології, вірусології та імунології, кафедрою медичної фізики та інформаційних технологій № 2 за підтримки студентського самоврядування. До участі запросили лікарів КЗ “Кіровоградський обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом” та провели лабораторне дослідження з елементами тренінгу “Тестування на ВІЛ з елементами швидкого тесту”.

Такі заходи допомагають студентам усвідомити всю небезпеку, яку несе СНІД, уберегти себе від цього захворювання, зробити правильний вибір у житті.