У Кропивницькому студенти ДНМУ долучилися до відзначення Дня перемоги над нацизмом

Впродовж 1939-1945 років війна зачепила кожну українську родину: зовсім молоді юнаки та дівчата пішли на фронт та у партизанські загони, щоб захистити мир у Європі. Тому сьогодні пам’ятаємо про подвиг старших поколінь та мільйони людських жертв та поранених під час нацистської окупації.

Під час Другої світової війни загинуло від 50 до 85 мільйонів людей. Найбільше тоді постраждали країни, які зазнали бомбардувань ворога або ж спалення цілих сіл та селищ, зокрема, нинішня Україна.

За традицією, впродовж 8 та 9 травня студенти другого медичного факультету ДНМУ долучилися до відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у ІІ Світовій війні.

Спільно з викладачем кафедри мовних та гуманітарних дисциплін №2 Анатолієм Сустрєтовим першокурсники відвідали меморіальний комплекс «Фортечні вали» у Кропивницькому. На меморіальному комплексі поховані Герої-визволителі, тож студенти поклали квіти до пам’ятника «Скорботна мати», Жертвам нацистської окупації, Могили невідомого солдата та вшанували хвилиною мовчання полеглих під час війни.

Студенти ДНМУ також поклали квіти до пам’ятників, розташованих у Малій Висці та на інших локаціях обласного центру.

На меморіальному комплексі та під час включень з інших міст студенти пригадали історії своїх родин у ІІ Світовій війні та етапи визволення України від ворога. На жаль, коли окуповані частина Донбасу та Крим, молоде покоління українців знає про жахи війни не з підручників та розуміє гасло «Ніколи знову».

Call Now Button