У Кропивницькому студенти ДНМУ відвідали лекцію, присвячену 80-тим роковинам трагедії Бабиного Яру

29 вересня – 80-ті роковини від початку масових розстрілів, здійснених гітлерівцями у Бабиному Яру. Ця трагічна дата є символом “Голокосту від куль” і символом нацистської політики знищення людей в Україні.

21 вересня  2021 року у Кропивницькому,  в обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Д. І. Чижевського, студенти другого медичного факультету Донецького національного медичного університету спільно з заступником декана медичного факультету №2 ДНМУ Ярославою Тур відвідали захід, присвячений цим трагічним подіям.

Лекцію під назвою “До 80-ї річниці трагедії Бабиного Яру” для майбутніх медиків провела кандидат історичних наук, доцент ЦДПУ ім. В. Винниченка Інна Вівсяна. Моторошні історичні факти (за два дні у вересні 1941 року на околиці Києва розстріляли понад 33 тисячі євреїв), документальні фотографії, які, здається, робили в пеклі, і в цьому випадку вже вбивча німецька точність – від почутого і переглянутого в презентації стає лячно від нелюдської жорстокості.

Після завершення лекції студенти активно обговорювали питання щодо збереження та відновлення пам’яті про трагедію Бабиного Яру як символу Голокосту та інших трагедій періоду Другої світової війни.

Call Now Button