У Кропивницькому студенти ДНМУ взяли участь у конференції для фахівців-психологів

30 вересня у Кропивницькому студенти Донецького національного медичного університету разом з в. о. декана медичного факультету №2 Людмилою Суховірською та старшим викладачем кафедри фундаментальних дисциплін ДНМУ Ольгою Лунгол взяли участь в обласній науково-практичній конференції для фахівців-психологів «Особливості роботи практичного психолога з пацієнтами в умовах стаціонарної медицини».

Організатори заходу – Департамент охорони здоров’я Кіровоградської ОДА, Донецький національний медичний університет м. Кропивницький, КНП «Обласний клінічний госпіталь ветеранів війни», Центр соціальних служб Кропивницької міської ради, ГО «Центр медико-психологічної реабілітації «Ком-Пас».

Конференція проходила в актовому залі Обласного клінічного госпіталю ветеранів війни. Після вітальних слів від головного лікаря цього медичного закладу Геннадія Сябренка на всіх учасників заходу чекала його насичена програма, а саме:

  • ворк-шоп «Методи каністерапії в реабілітації пацієнтів стаціонару» за участі чотирьохлапих вихованців ГО Реабілітаційний центр допомоги «Цінуймо життя»;
  • семінар-тренінг «Особливості організації та надання психологічної допомоги пацієнтам в умовах стаціонару на прикладі реабілітації ветеранів АТО/ООС та членів сімей загиблих ветеранів»;
  • презентація тематичного навчання для психологів від Донецького національного медичного університету;
  • презентація проєкту «Ікона пам’яті» (ГО «Патріот Кіровоградщини») і багато іншого.

Окрім того, на конференції зі своїми доповідями на тему психологічної допомоги виступили й студенти ДНМУ – Яна Соболь та В’ячеслав Грищенко. Вони разом з в. о. декана медичного факультету №2 ДНМУ Людмилою Суховірською, старшим викладачем кафедри фундаментальних дисциплін ДНМУ Ольгою Лунгол та головою студентського самоврядування ДНМУ  Станіславом Ковбасюком отримали сертифікати учасників науково-практичної конференції.

Дякуємо КНП «Обласний клінічний госпіталь ветеранів війни» та його головному лікарю Геннадію Сябренку, а також модераторці заходу – голові ГО «Центр медико-психологічної реабілітації «Ком-Пас» Ганні Колєвій за організацію та проведення конференції на високому рівні.

Call Now Button