Вдосконалення освітнього процесу разом з європейськими колегами

З 12 по 26 листопада за підтримки DAAD (Німецької організації з академічного обміну) у Німеччині було організовано стажування для викладачів українських медичних університетів та факультетів стосовно розвитку клінічного мислення у студентів та застосування технології віртуальних пацієнтів у навчанні.

Від Донецького національного медичного університету участь у програмі приймав асистент кафедри педіатрії, неонатології та дитячих інфекцій, в.о. начальника відділу дистанційного навчання Володимир Долинський.

В перший тиждень стажування представники українських медичних ЗВО вивчали досвід колег з університету Людвіга-Максиміліана (м. Мюнхен) та створювали у командах концепції навчальних планів для здобувачів вищої освіти та викладачів, які б покращили рівень клінічного мислення у студентів.

На другому тижні навчання представники університетської клініки Шаріте (м. Берлін) розказували українським колегам про можливості застосування віртуальних пацієнтів у навчанні та використання спільної платформи LOOOP-share для обміну інформацією між університетами та чіткої візуалізації цілей та задач навчальних планів.

Окрім того, команди організаторів з Мюнхену та Берліну знайомили гостей з особливостями викладання та охорони здоров’я у Німеччині, а також культурними надбанням та традиціями своїх міст та регіонів.

Отримані знання та доступ до програмних продуктів дозволять підвищити якість навчання та ефективно розвивати клінічне мислення українських студентів навіть в умовах дистанційного та змішаного навчання.

 

Call Now Button